kurec

Konec světa

je pravda že bude konec světa

Nejlepší odpověď
olda12

jo 100% bude,už přemýšlím co udělám poslední den až to příjde,asi se opiju,zavřu oči a počkám až to příjde a jestli to neklapne,tak další den půjdu normálně do práce

Další odpovědi
ten který je

Vidím že jste zde krátce a tak bych Vám pro Vaší lepší orientaci doporučil nejprve zadat otázku do modré lišty a vyhledat.Otázek i odpovědí na toto téma tam najdete nepřeberné množství.

terry

Předešlé odpovědi by ti mohly stačit.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=konec+sv%C4%9B­ta&sa=Vyhledat

Toruk

Ano, bude. Až vyhasne slunce- což ovšem příští rok nebude. Takže my se na ten konec připravovat nemusíme… ani naši synové, ani vnuci, ani pravnuci atd.- téměř do nekonečna.

arygnoc

olda12:

to se načekáš!

konec světa bude, ale to už tu my dlooooooooouho nebudem, což je škoda.

Mr.Fake

Podle mě je to jenom mediální fáma..Podle mě bude konec světa jako v roce 2001..

fcoop

Už aby to bylo,alespoň se už nikdo nebude ptát.

HOMER

Všechno jednou končí.Mimochodem už začíná být trapné jak tu všichni vypisují"tato otázka tu už byla" apod. s takovou brzy skončí i Odpovědi.

Drap

Stoprocentně bude, je to ověřené, bohužel se ještě neví kdy.

blesk26

Jistěže, jednou dojde i na konec vesmíru :)