M@XeLL

Konec světa?

Bude konec světa 21.12.2012?? Jaký je vaš názor na tento fenomén?

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-divate-na-dalsi-zemetreseni

Další odpovědi
panenka

Já si myslím že se nic nestane že to bude normalní den tak jak každý.

mojitek

Ten kdo tvrdi ze se ten den nic nestane tak se sam stava prorokem..docela paradox , ne? 😉
Ale byl bych rad kdyby tomu tak bylo

Anmara

pořád se něco děje… takže i ten den se určitě něco stane ;o) ale jestli to bude zrovna konec světa… kdo ví? Nechme se překvapit ;o) a užívejme si ten čas co nám každému zbývá

fortin

Že by svět přestal existovat? Nebo jen pozorovatel jménem život? Člověk se snaží aby se to naplnilo. Podívejte se, co se děje 1,5 kilometru pod hladinou v Mexickém zálivu. Boj s ropou živě na stránkách BP
http://www.bp­.com/liveasset­s/bp_internet/glo­balbp/globalbp_uk_en­glish/homepage/STA­GING/local_as­sets/bp_homepa­ge/html/rov_stre­am.html

Zdroj: http://www.bp­.com/liveasset­s/bp_internet/glo­balbp/globalbp_uk_en­glish/homepage/STA­GING/local_as­sets/bp_homepa­ge/html/rov_stre­am.html

Jahoda

Nevěřím tomu a také si myslím, že to bude den, jako každý jiný. Bude bez rozdílu oproti dalším. 🙂

anonym

Dobrý den.Jestli 21.12.2012 bude konec světa nevíme.TOTO NA 100% Ví jedině Všemohoucí BůH,který nás ,celou zemi a celý vesmír STVOŔIL!!!Jestliže chcete skutečně POZNAT PRAVDU tedy kupte si BIBLI T,J,PISMO SVATE KTERE Nám Náš BůH DAL ABYCHOM JEJ POZNALI A věděli CO BYLO,JE A BUDE:POZNEJTE PRAVDU,KTERA VAS VYSVOBODI.Není to co zde píši ani lež ani agitace ani fanatismus ale čistá pravda,kterou stejně nikdo nemůže umlčet.PRO ty z vás,kteří mě osočujete jen toto:je to nejrychlejší cesta jak rozhněvat BOHA.ZAJ-PO

Zdroj: víra,pravda,bible skušenost s BOHEM