Avatar uživatele
Pájo

Konec „škubánka“ jejích DCv. (domácích cvičení)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, Wang, MA-SU-KA před 4531 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ano

Nejde jen o DÚ, ale i vypracování otázek do olympiády, nedávno jsem vložila odkazy. Stačí se podívat na její otázky. Vkládá najednou třeba 10 otázek ze stejného oboru.

Již několikrát byla na to upozorněna. Ale stále pokračuje.

Domnívám se, že je to pro ni medvědí služba. Když přece umí zadat otázku na Odpovědi, určitě ji zvládne napsat do vyhledávače. Učíme ji spoléhat se na druhé. Vždy jí bude někdo pomáhat? Možná ano.

Proč se všichni brání různým zkušebním testům či státním maturitám? Studenti nejsou vedeni k samostatnosti …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jiná odpověď

Pajo , vy jste ero ! 🙂
To nemuzete , takhle. ! 🙂
Me to take vadi a nekomu zase vadim ja … ale nekdo na ty domaci ukoly i odpovida, tak at mame vsichni stejnou sanci. A kdyz uvidite " skubanka " , tak to ani nemusite otevirat.
Ja , kdybych hlasovala pro , tak zitra by se zde mohla ukazat otazka : konec -iv- na odpovedich ? 🙂
To by jste dostal hvezdicek , to by byl asi na odpovedich rekord. ! 🙂
Neberte to jako problem.

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Ne

Konec není řešení.Stačí na takové otázky nereagovat.Pořád bude mít šanci příště položit otázku na kterou ji,ten kdo bude vědět,rád odpoví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

jiná odpověď

Alespoň se naučí psát na PC. Děvče je pohodlné, přišla na fintu jak se nechá domácí úkol udělat pohodlněji, ale jak píše iv – nemusíme odpovídat a nebo odpovědět neutrálně.
je to třeba chytré děvče, jen spekuluje s tím, že dostane odpověď snáž, než když si ji bude sama hledat. Neví, že je to ale cesta do pekel – stále se spoléhat, že za mne někdo něco udělá. Navíc – co kdyby jí něko začal radit nepřesně, tak získá celkem nwpoužitelné informace které si bude muset sama složitě ověřovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

jiná odpověď

Děvče mladé, domácí úkoly ignoruji a ono jí to časem třeba dojde, že snadno ke štěstí přijít nelze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

jiná odpověď

?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

jiná odpověď

Já bych na serveru udělal sekci „Domácí úkoly“ a tam bych je „posílal“ jako je zde sekce Ankety a aktuality

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Ano

Ano, pro domácí úkoly samostatnou sekci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
škubánek

jiná odpověď

Děkuju vám teda ani nevíte kolik my je let a pomlouváte mě je mi s toho špatne a kdyby jste chtěli vědět kolik my je takm my je 8 roků a chodím do třetí třídy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meropa

Ne

Myslím že je to hloupost, protože odpovídání přece není povinnost, takže ti kterým to vadí odpovídat nemusí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pájo

„škubánku“ nikdo tě nepomlouvá, ani není účelem diskuze o tobě, aby ti z toho bylo špatně… copak je ale účelem domácích úkolů, abys přišla domů ze školy a všechna zadání přepsala sem? Jsi určitě šikovná holka, myslím, že o tom nikdo nepochybuje, ale hledat odpovědi musíš nejdřív sama.. je to trénink, který tě má naučit vypořádat se „správně“ i dalšími „úkoly“, které ti život a práce v budoucnu nachystají. Věřím, že to pochopíš…vůbec tu nejde o to, jestli tu zlý strejda Pájo něco hudrá, jde o tebe..ať se ti daří.

před 4530 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

Prosím, nedivte se mi… tento dotaz jsem napsal až poté, co jsem otevřel kategorii /Vzdělání a práce/ a celá strana byla od uživatelky „škubánek“ a jedna otázka lepší než druhá. Takže nešlo prostě vynechat ty, co píše ona… Navíc má „škubánek“ opravdový talent… pokládá otázky tak, že první otázkou byste odpověděli na třetí a třetí je jen podotázkou páté…
Teď už to s odstupem taky vnímam jinak.

před 4530 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek