Matthew

Komu se líbí nová Škoda Octavia III. generace ?? :)

Odpovědi
zzzzz

Mi se nejvíc líbí ta první generace, po felicii to byl obrovský skok kupředu, hlavně ve tvaru auta. Ta dvojka a trojka jsou sice hezké, ale moc změn tam nevidím. Důležité je, jaké v ní budou motory. V jedničce je 1,9 SDI a TDI téměř nezničitelný motor.

Kamionak09

Jo neni spatna,libi se mi urcite vic nez octavia ll,ale nejak mi taky prijde nejhezci prvni generace.