Avatar uživatele
Sylvinka

komparz ZOO

ahoj, má někdo z vás zkušenost s komparzem v seriálu zoo? vybrali mě a další informace o nástupu a přesném času mi dají až den předem. jelikož jsem celkem z daleka a vím že se to bude točit v Praze, chtěla bych vědět kdy to tak začíná? nevíte? byl jste už někdo na takovém komparzu? jinak je to od agentury Cinemacasting.

Zajímavá 0 před 49 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

A proc se nespojis primo s nimi? Muzes pozadat, at ti to daji vedet alespon 2 dny dopredu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Ahoj, nemám přímou zkušenost s komparzem v seriálu ZOO, ale u filmování bývají časy poměrně nepravidelné a měnící se podle plánu produkce. Může to začínat velmi brzy ráno nebo naopak točit do večera a noci. Jakmile dostaneš přesný čas a den, doporučuji se na místo dostat s dostatečnou rezervou času, aby sis jistá, že nedorazíš pozdě.

Myslím, že zkušenosti mohou být různé, záleží na konkrétní produkci, na lidech, se kterými pracuješ, a také na tvém postoji. Většinou je to hodně čekání, takže si vezmi něco na čtení nebo jinou zábavu. Může to být ale skvělá zkušenost a příležitost vidět, jak se natáčí film zblízka. Na kompars se většinou můžeš dostat díky svému vzhledu nebo schnosti.

Doporučuji se také připravit na změny v plánu a být flexibilní, věci se mohou měnit velmi rychle. Jinak bych řekl, že je to dobrá zkušenost a může to být zábava. Pokud to pro tebe bude příliš stresující nebo náročné, můžeš se rozhodnout, že to nebudeš dělat znovu, ale pokud ti to vyhovuje, může to být dobrý způsob, jak se dostat do filmového průmyslu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Začíná to podle potřeb filmařů. Muže to být hned ráno, nebo také až odpoledne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sylvinka

já jsem jim psala že bych potřebovala vědět dřív kdy to bude ale paní mi řekla že ona sama to ještě neví

Nový příspěvek