beruska97

Kolikrát už jste letěli letadlem?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

4x

Na dovolenou.

Další odpovědi
Andělé

1x

Busem jsme cestovali k moři často a letadlem jsme letěli,když jsem byla v 5 nebo 6 měsíci těhotná se synem.Byla to nádhera,zažili jsme to společně s dcerou a bývalým manželem poprvé a bohužel naposledy.

quentos

1x

též na dovolenou – do Řecka

mosoj

3x

Sloužil jsem na vojně jako mechanik stíhačky.
Sice jsem více létal s koštětem po hangáru než letadlem, ale přeci jenom 2 x za dva roky !! vojny jsme se letadlem přemisťovali.

V civilu potom jednou do Moskvy a dále do Sverdlovska.

Takže jenom třikrát a také žiji !!

anonym

5x

Opět chybí u horního intervalu kouzelné slůvko „a vícekrát“.
My, co máme násobky uvedého, se pak nemáme kam zařadit.
Jinak jsem za mlada u Svazarmu i pilotoval.
A pokud potřebuješ nějaký statistický vzorek, stačí nahlédnout do předchozích anket na obdobné téma.

HOMER

0x

Ještě jsem neletěl,protože peněz nikdy nebylo nazbyt a navíc bych stejně dal asi přednost počítači,autu nebo něčemu jinému,co by mi jinak chybělo,před létáním na dovolenou,v tomto se liším od žen,které to obvykle mívají naopak(nebo ne?Myslím že mám námět na další anketu)…

Ponytail

1x

dědapetr

0x

barnajka

0x

DusanOrlik

0x

Ale chtěl bych letět

beatab

5x

I vícekrát!

PetraLehka

My jsme letěli letos na dovolenou letadlem poprvé a jsme z toho nadšeni. Jinak už jezdit nebudeme. Sice cestování trvá taky dlouho, ale člověk to má rozptýlené pobytem na letišti, kde se může procházet a nějak se zabavit. Už bych nechtěla být připoutaná kolik hodin v autě bez možnosti pohybu. Před dovolenou jsem nám musela koupit cestovní kufry z https://bagali­o.cz/cestovni-kufry-na-koleckach , protože dokud jsme jezdili autem, tak jsme měli jen cestovní tašky.