Avatar uživatele
cappuccino

Kolikrat jste se v zivote stehovali a jake zmeny v zivote vam stehovani prineslo?

Nekdo zustava v zivote na jednom miste, jiny se stehuje. Zivot nam nabizi nove moznosti.
Jake zmeny vam stehovani prineslo?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 282 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nikdy, bydlíme v domě, který stavěl můj děda a já jsem ho po svatbě zrekonstruoval a předělal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Vyměnila jsem naši drahou, až předraženou vlast, za jiné země, a bylo to vždycky dobrá volba. Můžu žít a pracovat kdekoliv. Paradoxně nejhorší podmínky sehnat práci byly v ČR.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Stěhování bylo více. Ale dvě nejdůležitější: Přistěhování se k manželce a Odstěhování se od manželky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mesiáš

Moje rodina se často stěhovala, a tak jsem se narodil v cizině a dosud jsem nespatřil rodné město, já bych stěhování zakázal!

Zdroj: https://youtu­.be/UJEuz4fLujc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pollon

Před čtyřmi lety jsem se přestěhovala do zahraničí a kromě počátečního stresu mi to přineslo spoustu životních změn k lepšímu, nového partnera, práci i znalost dalšího jazyka. Takže všem můžu jen doporučit 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cappuccino

Po prvnim stehovani (s rodici) jsem ziskala svuj vlastni pokoj, zacla jsem chodit na jinou skolu a ziskala nove pratele. Byla to zasadni zmena v mem zivote.
Pak jsem se stehovala jeste nekolikrat, ale vzdycky se mi podarilo se dobre zabydlet, ziskat dobrou praci a navazat nove kontakty.
Myslim, ze ty zmeny a nutnost se nekde prosadit v novem prostredi, cloveka v zivote posouvaji dal.

Nový příspěvek