cappuccino

Kolikrat jste se v zivote stehovali a jake zmeny v zivote vam stehovani prineslo?

Nekdo zustava v zivote na jednom miste, jiny se stehuje. Zivot nam nabizi nove moznosti.
Jake zmeny vam stehovani prineslo?

Odpovědi
elkon

Nikdy, bydlíme v domě, který stavěl můj děda a já jsem ho po svatbě zrekonstruoval a předělal.

Ametyst

Vyměnila jsem naši drahou, až předraženou vlast, za jiné země, a bylo to vždycky dobrá volba. Můžu žít a pracovat kdekoliv. Paradoxně nejhorší podmínky sehnat práci byly v ČR.

Arne1

Stěhování bylo více. Ale dvě nejdůležitější: Přistěhování se k manželce a Odstěhování se od manželky.

Mesiáš

Moje rodina se často stěhovala, a tak jsem se narodil v cizině a dosud jsem nespatřil rodné město, já bych stěhování zakázal!

Zdroj: https://youtu­.be/UJEuz4fLujc

Pollon

Před čtyřmi lety jsem se přestěhovala do zahraničí a kromě počátečního stresu mi to přineslo spoustu životních změn k lepšímu, nového partnera, práci i znalost dalšího jazyka. Takže všem můžu jen doporučit 😉

cappuccino

Po prvnim stehovani (s rodici) jsem ziskala svuj vlastni pokoj, zacla jsem chodit na jinou skolu a ziskala nove pratele. Byla to zasadni zmena v mem zivote.
Pak jsem se stehovala jeste nekolikrat, ale vzdycky se mi podarilo se dobre zabydlet, ziskat dobrou praci a navazat nove kontakty.
Myslim, ze ty zmeny a nutnost se nekde prosadit v novem prostredi, cloveka v zivote posouvaji dal.