nikolka-101

Kolika ti mi narostou prsa?

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším co žádáš ? Možná že jsi nám chtěla sdělit, že ti rostou prsa, nebo něco jiného ?

Další odpovědi
anonym

Rekordních 79 stránek odpovědí na stále tutéž otázku, viz odkaz ve zdroji.
Stačí občas juknout do lišty, po 2 měsících už by to nemusel být problém ani pro nezralé.
P.S. Také je na tato témata podrubrika Ženy a zdraví.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=prsa&sa=Vyh­ledat#1650

Andělé

  • iv-, 17.11. má zrovna můj syn narozeniny.Jemu také něco přestane v ten den růst…:-D)

kosaaaak

Prosímtě, ptáš se:

  1. V kolika ti narostou prsa? nebo za
  2. Kolik ti naroste prsou? nebo za
  3. Jsi Chorvatka a trpíš kolikou?

anonym

🙂 Zacnou rust 16.11. 2011 a prestanou rust 17.11. 2011. Od te doby tedy take rostou , ale smerem dolu ( alespon me ). ;-( -iv-

Michal Kole

Až dosáhneš pubertálního věku, to je tak od 12 až 14 let (myslím začátek puberty, někdo z ní nevyroste, ani ve 40ti.)

led

Kľud nikolka,
budú len dve. Ľavé a pravé.