Kolik zaplatím za půjčení svatebních šatů?

Nejlepší odpověď
panenka

cena za půjčení šatů se liší dle měst a taky půjčoven. jížní morava se cena a půjčení pohybuje kolem 10000 kč ja osobne jsem tolik tehdy zaplatila za pujceni

Další odpovědi
Marky71

Cena je samozřejmě závislá na několika faktorech…město, kde si je budete půjčovat, jak vysoká je jejich pořizovací cena, jak jsou nákladné střihem atp. Myslím,že tak v průměru kolem 6 tis. se pohybují ceny ve městě cca 25 tisícovém

anetadela1

Cena se taky pohybuje podle toho jak jsou šaty staré, obnošené nebo nové. Já za nové zaplatila 4,5 tisíce, ale v 10000 tisícovém městě. A i byly přesně podle mojí představy.

Nuk nuk

Seženete šaty s půjčovným už okolo 2000 a to i v Praze, ale obvykle nejde o žádné parádní modely. Nedražší půjčovné se může pohybovat řádově i v 10ti tisících.
Faktory, které ovlivňují cenu už zmínily kolegyně výše.