Kelt

Kolik vlastně zanechám jídla na obale? Dá se to nějak zjistit?

Jde mi o jídlo, které je v plastovém obale. Jogurt, nějaký sýr, pomazánka, salát a pod. Koupím si to, má to třeba 250 g a mažu si to na chleba, nebo takový pochoutkový salát jím lžičkou a výsledek je ten, že tam vždycky něco zbude. Já si mohu zjistit, kolik je potravin v nerozbaleném obalu na váhu. Zvážím čistý prázdný kelímek a porovnám. Ale jak zjistím, kolik tam toho zbylo,když se budu snažit sníst co nejvíce. Lžičkou ani nožem ten obal dokonale nevyjím, čistý je až po opláchnutí vodou. Když koupím pochoutkový sýr u pultu v obchodě na váhu, dají mi to na talíř, nebo na papír, tak sním skoro vše a zbude mi tam méně než v tom plastovém kelímku. Dá se to nějak nebo někde zjistit? Děkuji.

Odpovědi
elkon

Hlouposti neřeším.

Edison

Tak si to zvaž!!