babca.mz

Kolik váží dospělý yorkshirský terier – fenka?

Je to podle jeho krmení?
Doplňuji:
Je to fenka malého vzrůstu.

Nejlepší odpověď
kenyrts

fenka malého vzrůstu – váha 2,2 kg, má jemnou, kvalitní srst tmavého zbarvení (sytě zlatá a modrá ) , má výbornou, vyrovnanou povahu. Je skvělá společnice – hravá, temperamentní, učenlivá a poslušná – pohybuje se běžně kdekoliv bez vodítka

Další odpovědi
Elizabet

No asi je to opravdu ohledně krmení když pes jí víc tak jeho váha může být vyšší než normálně.Ale většina dospělích psů této rasy váží kolem 3 kg.Nevím jak je to s fenkami ale velký rozdíl to nebude.

Haníí

Asi kolem 1,8 kg do 3,2 kg.

Zdroj: hafici.cz

Jituna

Je to velice různé. Mám fenku, které je 7 let a její váha nikdy nepřesahovala 1,5 kg. Co se týče jejího vzhledu a zdraví je vše na špičkové urovni. fenka je od štěněte krmena superpremiovými krmivy.

Zdroj: vlastní zkušenost

temudzin

zhruba 2,5kg průměr