Avatar uživatele
anonym

Kolik Vám zbývá před výplatou v peněžence nebo na bankovním účtu ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Syd, Alesh před 4569 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Co je ti do toho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A cislo uctu by jste nechtel. ? 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jako anonym se obrať na statistiku, ale tady nemáš co vyzvídat.
Tyto dotazy spadají mezi citlivé údaje, na něž se vztahuje Zákon na ochranu osobních dat a údajů.
A zákony se zavázal dodržovat i provozovatel těchto stránek, což má obecně zakotveno v Podmínkách serveru Odpovědi na zápatí této stránky.
Ve zveřejňovaných výstupech ČSÚ 2× ročně, by ses dočetl, že cca čtvrtina českých domácností v současné době přežívá od výplaty k výplatě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Byly doby (když jsem začínal pracovat), kdy jsem se nemohl vyhrabat dlouhodobě z mínusu.
Pak jsem se ale uvědomil, že to je blbě, že si musím udělat rezervu, říká se, že by měla být ve výši 3–10 platů. Tu jsem si tedy vyrobil a od té doby se stavem účtu či peněženky před výplatou nenervuju. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

Myslím že většina odpovědí bude znít : „moc ne“…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Proč by to mělo být tajné? Hotovost u sebe nemívám,všechno se snažím platit kartou,jenom na domácnost vybírám z účtu.Letos jsem šel každý měsíc do mínusu asi do – 5,10tisíc,po proplacení faktur jsem to vždycky zatím srovnal a byl něco málo v plusu.Letos je taky první rok za deset let živnosti,kdy jsem si na zimu nevytvořil rezervu.Nebylo z čeho,práce mizerná a proti loňsku,méně zaplacená.Ceny dřeva rostly a nám ubrali,aby měli páni větší zisky.Prakticky veškeré náklady šly letos nahoru – benzín,náhradní díly,výrobní prostředky,opravy – plat šel dolů.Není z čeho tvořit rezervu a zima je na krku.Už teď stojím a čekám na zázrak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mamka si kdysi notovala:
Prievan v peňaženke stále mám
Strácam kilá bankoviek
Prievan v peňaženke stále mám
Z diaľky počujem ich smiech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nedostávám výplatu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Hochu, peníze jsou téma tabu, to Ti nikdo neřekne jenom tak. Nepřítel naslouchá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

žiju tak ,abych nebyla na nule

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

2 dny jsem zůstal doma protože jsem neměl na cestu do práce. Šéfík mě za to ještě chce trestat?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek