Kolik Vám zbývá před výplatou v peněžence nebo na bankovním účtu ?

Nejlepší odpověď
ten který je

Co je ti do toho.

Další odpovědi
anonym

A cislo uctu by jste nechtel. ? 🙂

  • iv-

anonym

Jako anonym se obrať na statistiku, ale tady nemáš co vyzvídat.
Tyto dotazy spadají mezi citlivé údaje, na něž se vztahuje Zákon na ochranu osobních dat a údajů.
A zákony se zavázal dodržovat i provozovatel těchto stránek, což má obecně zakotveno v Podmínkách serveru Odpovědi na zápatí této stránky.
Ve zveřejňovaných výstupech ČSÚ 2× ročně, by ses dočetl, že cca čtvrtina českých domácností v současné době přežívá od výplaty k výplatě.

Alesh

Byly doby (když jsem začínal pracovat), kdy jsem se nemohl vyhrabat dlouhodobě z mínusu.
Pak jsem se ale uvědomil, že to je blbě, že si musím udělat rezervu, říká se, že by měla být ve výši 3–10 platů. Tu jsem si tedy vyrobil a od té doby se stavem účtu či peněženky před výplatou nenervuju. 😉

MacChill

Myslím že většina odpovědí bude znít : „moc ne“…

jendahun

Proč by to mělo být tajné? Hotovost u sebe nemívám,všechno se snažím platit kartou,jenom na domácnost vybírám z účtu.Letos jsem šel každý měsíc do mínusu asi do – 5,10tisíc,po proplacení faktur jsem to vždycky zatím srovnal a byl něco málo v plusu.Letos je taky první rok za deset let živnosti,kdy jsem si na zimu nevytvořil rezervu.Nebylo z čeho,práce mizerná a proti loňsku,méně zaplacená.Ceny dřeva rostly a nám ubrali,aby měli páni větší zisky.Prakticky veškeré náklady šly letos nahoru – benzín,náhradní díly,výrobní prostředky,opravy – plat šel dolů.Není z čeho tvořit rezervu a zima je na krku.Už teď stojím a čekám na zázrak.

iceT

Mamka si kdysi notovala:
Prievan v peňaženke stále mám
Strácam kilá bankoviek
Prievan v peňaženke stále mám
Z diaľky počujem ich smiech

terry

Nedostávám výplatu.

lexx

Hochu, peníze jsou téma tabu, to Ti nikdo neřekne jenom tak. Nepřítel naslouchá.

hanulka11

žiju tak ,abych nebyla na nule

anonym

2 dny jsem zůstal doma protože jsem neměl na cestu do práce. Šéfík mě za to ještě chce trestat?