Pokročilý

Kolik Vám zbývá před výplatou v peněžence nebo na bankovním účtu ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co je ti do toho.

Další odpovědi:

A cislo uctu by jste nechtel. ? :-)
-iv-

Jako anonym se obrať na statistiku, ale tady nemáš co vyzvídat.
Tyto dotazy spadají mezi citlivé údaje, na něž se vztahuje Zákon na ochranu osobních dat a údajů.
A zákony se zavázal dodržovat i provozovatel těchto stránek, což má obecně zakotveno v Podmínkách serveru Odpovědi na zápatí této stránky.
Ve zveřejňovaných výstupech ČSÚ 2x ročně, by ses dočetl, že cca čtvrtina českých domácností v současné době přežívá od výplaty k výplatě.

Zlatý

Byly doby (když jsem začínal pracovat), kdy jsem se nemohl vyhrabat dlouhodobě z mínusu.
Pak jsem se ale uvědomil, že to je blbě, že si musím udělat rezervu, říká se, že by měla být ve výši 3-10 platů. Tu jsem si tedy vyrobil a od té doby se stavem účtu či peněženky před výplatou nenervuju. ;-)

Bronzový

Myslím že většina odpovědí bude znít : "moc ne"....

Bronzový

Proč by to mělo být tajné? Hotovost u sebe nemívám,všechno se snažím platit kartou,jenom na domácnost vybírám z účtu.Letos jsem šel každý měsíc do mínusu asi do - 5,10tisíc,po proplacení faktur jsem to vždycky zatím srovnal a byl něco málo v plusu.Letos je taky první rok za deset let živnosti,kdy jsem si na zimu nevytvořil rezervu.Nebylo z čeho,práce mizerná a proti loňsku,méně zaplacená.Ceny dřeva rostly a nám ubrali,aby měli páni větší zisky.Prakticky veškeré náklady šly letos nahoru - benzín,náhradní díly,výrobní prostředky,opravy - plat šel dolů.Není z čeho tvořit rezervu a zima je na krku.Už teď stojím a čekám na zázrak.

Zlatý

Mamka si kdysi notovala:
Prievan v peňaženke stále mám
Strácam kilá bankoviek
Prievan v peňaženke stále mám
Z diaľky počujem ich smiech

Zlatý

Nedostávám výplatu.

Stříbrný

Hochu, peníze jsou téma tabu, to Ti nikdo neřekne jenom tak. Nepřítel naslouchá.

Zlatý

žiju tak ,abych nebyla na nule

2 dny jsem zůstal doma protože jsem neměl na cestu do práce. Šéfík mě za to ještě chce trestat?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.