dnb

Kolik stojí v obchodě dýně na helloween?

…a jak se ten ksicht na té dýni vůbec vyřezává?

Nejlepší odpověď
houbín

Já sehnal za 30 Kč :) . Podívej se na youtube, „pumpkin curving“

Další odpovědi
www

V Brně cca 10–20 Kč podle velikosti a vyřezává se ostrým, špičatým nožem.
Nejdříve se odřízne vršek se stopkou, vnitřek se vydlabe a pak se tvoří otvory pro oči, ústa ap.
Zkušenost
Doplňuji:
Takové jsem viděl dnes na Moraváku, byly tam ale i větší a dražší.

Beer4Real

Vy co slavíte Helloween, tak slavíte taky třeba Den díkuvzdání nebo
Den Nezávislosti?

Ne co?? Demence ;)