Wnaty

Kolik stojí přesně šalinkarta v Brně a na jakou dobu má platnost?

Potřebovala bych vědět, kolik přesně stojí šalinkarta v Brně pro studenta ve věkovém rozmezí 15–18 let a dobu má platnost. Po skončení platnosti si musím kupovat novou šalinkartu s novou fotkou, nebo ji stačí jen dobít? Kolik peněz a jak dlouho je karta platná? Za odpovědi předem díky.
Doplňuji:
Budu jezdit pouze v centru Brna, tuším zóna 100+101. Slyšela jsem, že se jedná něco kolem 700 na 3 měsíce, ale vůbec si tím nejsem jistá.

Odpovědi
Funna

kolik stojí si musíš zjistit sama, holubičko, protože my jaksi netušíme, přes která pásma budeš jezdit…a od toho se ovíjí cena…samozřejmě platí jen ve školním roce a pokud vím, nic se nedobíjí, kupuješ si kupón na vybrané časové období…
Doplňuji:
a to je opravdu takový problém navštívit webové stránky MHD Brno a tam si vše potřebné zjistit sama???…jak vidím, co je net víš…tak se začni spoléhat na sama na sebe a ne na to, co ti tu kdo „nakecá“…vzlášť když tohle si najít je to nejstupidnější…a abys neřekla, taktrochu ti to ulehčím…tady najdeš vše i to, jak dlouho platí jaký průkaz…stačí kliknout na tu správnou položku…
http://www.dpmb­.cz/Default.as­px?seo=jizdne

Pepa25

A nyní si milé děti ukážeme, jak se dá najít cena šalinkarty v Brně. Kde to hledat? Kdo je vydává? Žeby dopravní podnik? Tak zkusíme do googlu dopravní podnik Brno. Hned první odkaz vypadá dobře .. název sedí + MHD, jízdní řády .. tak šup tam. Co si počít na www.dpmb.cz? Hele, tam je nějaké menu. Takže Jízdné – ceník jízdného? A fuj, jaké veliké pdf s tolika informacemi! a hele jsou tam i předplatné jízdenky … studenti (poznámka říká od 15 do 26 let) … čtvrtletní 685 Kč. Celková časová náročnost hledání cca 3 s.

Sorry, ale teď už jsem to nevydržel …