highsmoke

Kolik stojí krmení pro psa na 1 měsíc?

Pro malého i velkého.

Nejlepší odpověď
kropitko

To se nedá jednoznačně říct, záleží na druhu krmení, bude to tak od 100 – 5000. Máme dva voříšky, jeden je menší, druhý větší a granule na měsíc vyjdou tak pro oba na 3000,– no a to ostatní( maso, různé dobrůtky tak na 1000,–

Další odpovědi
rynek878

Náš pes mé dietické krmení,kde 14 kg pytel stojí 2.250 Kč a vydrží mu to tak na necelé 2 měsíce,takže tak něco přes tisíc za měsíc(máme střední rasu)

bobánek

Mám ESP(už jsem o něm tady psal)krmení na jeden měsíc výjde tak na 1200kčs,10kilový pytel,kupuju mu acany.A to nepočítám jednou za měsíc malou konzervu a pamlsky.

ReHu

Jak se tu píše. Záleží na tom, kolik do něho chcete investovat. Čili jak kvalitní krmivo chcete kupovat.
Také můžete „vařit“. To vyjde levněji, ale zase se musí dbát na vyváženost a trochu těch vitamínů.
Cca granule pro střední rasu min 250 Kč měsíčně. Ale doporučuji raději kvalitnější krmivo.