DusanOrlik

Kolik stojí pes?

Kolik stojí pes: Jorkšírský teriér bez PP a s PP?Napište mi kde se prodává,kdo ho prodává a za kolik.Díky!

Nejlepší odpověď
kropitko

Kamarád si nedávno koupil tohodle skřítka s papírama a když mi řekl cenu,tak jsem si málem sedla na zadek,zaplatil za toho malého broučka 27.000,– má ho tedy s papírama.

Další odpovědi
annas

Našla jsem nabídku na tohoto pejska bez průkazu původu. Ale nevím, zda je inzerát aktuální. Třeba na této stránce o psech najdete víc.
Doplňuji:
To je rozdíl v ceně! Bez papírů se prodává za Kč 4.000 – 5.000.

Zdroj: http://www.pej­skar.cz/inzer­ce-psu/yorksirsky-terier-jorksirsky-terier-245/prodej/jor­ksirsky-terier-bez-pp-inzerat-18523/

Džanička

Tenhle malí psík bez PP,se dá pořídit za 5000 a více,fenka potom i o 5000 více.S PP už je to horší,jak píše Kropitko,pes s PP od 15000,fenka zase až o 5000 víc.Pokud jsou šťěňátka po výstavních rodičích,cena jde samozřejmě nahoru.Ale pozor,většina nesolidních chovatelů,nabízí i štěňátka i za velkou částku,a pejsci nejsou čistokrevní.Je třeba déle hledat aby jste nenaletěl.

ReHu

Až budeš kupovat psíka, prověř si chovatelskou stanici.
Je velký rozdíl mezi chovatelem a množitelem!!!
Sousedi kupovali od známých, zatajili jim rodovou vadu a fenečka v cca 1 roce slepne. Operace je velmi nejistá a drahá.

gnr54

Já jsem v loni koupila fenečku bez Papíru za 5tis. Je jí 1 rok a váží 1.90kg.

2vk2

Máme doma čtyřměsíčního jorkšíráčka bez PP a zaplatili jsme za něj 5000 Kč (fenky bývají dražší), nabídky byli i lepší – např 4000 Kč, ale vždycky to bylo na druhém konci republiky. Pokud chceš s PP tak počítej, že vyložíš 7000 Kč i víc. :)