Avatar uživatele
DusanOrlik

Kolik stojí pes?

Kolik stojí pes: Jorkšírský teriér bez PP a s PP?Napište mi kde se prodává,kdo ho prodává a za kolik.Díky!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda před 5034 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Kamarád si nedávno koupil tohodle skřítka s papírama a když mi řekl cenu,tak jsem si málem sedla na zadek,zaplatil za toho malého broučka 27.000,– má ho tedy s papírama.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Našla jsem nabídku na tohoto pejska bez průkazu původu. Ale nevím, zda je inzerát aktuální. Třeba na této stránce o psech najdete víc.
Doplňuji:
To je rozdíl v ceně! Bez papírů se prodává za Kč 4.000 – 5.000.

Zdroj: http://www.pej­skar.cz/inzer­ce-psu/yorksirsky-terier-jorksirsky-terier-245/prodej/jor­ksirsky-terier-bez-pp-inzerat-18523/

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Tenhle malí psík bez PP,se dá pořídit za 5000 a více,fenka potom i o 5000 více.S PP už je to horší,jak píše Kropitko,pes s PP od 15000,fenka zase až o 5000 víc.Pokud jsou šťěňátka po výstavních rodičích,cena jde samozřejmě nahoru.Ale pozor,většina nesolidních chovatelů,nabízí i štěňátka i za velkou částku,a pejsci nejsou čistokrevní.Je třeba déle hledat aby jste nenaletěl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Až budeš kupovat psíka, prověř si chovatelskou stanici.
Je velký rozdíl mezi chovatelem a množitelem!!!
Sousedi kupovali od známých, zatajili jim rodovou vadu a fenečka v cca 1 roce slepne. Operace je velmi nejistá a drahá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Já jsem v loni koupila fenečku bez Papíru za 5tis. Je jí 1 rok a váží 1.90kg.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
2vk2

Máme doma čtyřměsíčního jorkšíráčka bez PP a zaplatili jsme za něj 5000 Kč (fenky bývají dražší), nabídky byli i lepší – např 4000 Kč, ale vždycky to bylo na druhém konci republiky. Pokud chceš s PP tak počítej, že vyložíš 7000 Kč i víc. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek