kalovka

kolik stojí kastrace fretky (kluka i holky)??

Nejlepší odpověď
hanulka11

jak u kterého veterináře od 800 –1500kč

pokud žijete na vesnici a je tam „vet“ ,třeba to pořídíte i levněji

Další odpovědi
dědapetr

Dobrý den,
kastrace samce stojí cca 1300 Kč, kastrace samice cca 1600 Kč. Zvířata by měla být pohlavě dospělá, čili stará nejméně po 4–8 měsících. Očkování v závislosti na počtu chorob se pohybuje od 230 do 400 Kč.
S pozdravem MVDr. Petra Mikulcová

Zdroj: http://www.vet­centrum.cz/sto­dulky/poradna/698/?pid=­8985