pukula

kolik stojí bravo girl a co je v něm zajímavé?

jen se tak ptám

Nejlepší odpověď
gurujara

Ahoj, bravo girl stojí 28 Kč,– a jsou v něm velice poučné články – například v kolika je normální přijít o panenství, co máš dělat když se ti líbí gay a co dělat když tě přepadne náhlá menstruace. Také jsou zde rozhovory s osobnostmi jako je například Agáta Hanychov a Sámer Isa. Zároveň se dozvíš kdo s kým zrovna spí.

Další odpovědi
kapka

Tady je odkaz na internetovou podobu časopisu Bravo girl, tak se mrkni. Najdeš tam i kolik stojí předplatné.
http://www.bra­vogirl.cz/

Babsi

No když jsem si ho ještě kupovala tak stálo kolem 30Kč a nejlepší v něm byla poradna u toho jsem se fakt někdy nasmála. :D