Kolik přepisů vydrží USB fleška? Vše má jen nějakou životnost.

CD (DVD)-RW zhruba 1000 přepisů a pak, podle výrobce, neručí za čitelnost dat.
Doplňuji:
beer a bolak, díky za info, budu se držet přenosného HDD a flešku na blbosti, eventuálně někam něco přenést.

Nejlepší odpověď
bolak

Zhruba tolik aby vydžela do záruční lhůty a den potom se skácí.

Tady máš něco co jsem našel o flash diskách, konkrétně o USB jsem ale na netu našel jen suchý konstatování „pozor, USB lash disky mají omezenou životnost“ jinak nic >>> http://www.in­nodisk.cz/defau­lt.asp?inc=new­s/cl2.htm&id=25

Jinak myslím, že pokud ti odejde flashka, tak to bude spíš nějakou mechanickou závadou než že by se vyčerpala její přepsatelnost. Případně že ti ji někdo z rodiny rošlápne nebo ji sežere pes…

Další odpovědi
beer

Flash má životnost rozhodně menší, časté přepisování se ani nedoporučuje:
http://cs-cz.facebook.com/no­te.php?note_id=256281­991058422

Skinn3r

SSD disky do PC tvoreny z flash pameti maj zaruku 5 let od vyrobce protoze tomu lidi neverej takze tipuju vysokou zivotnost disku prepisovanim . Nesmite vsemu verit co kdo rekne to je asi jako verit ze vitamin C je proti nachlazeni staci si precist vedecky studie a ne verit povidackam po hospode .

anonym

pro BEER – Nepředpokládal jsem takovou složitost k záchraně dat