12kolemjdouc

Kolik orgasmus muzete mit pri jednom sexu

A jak dlouho cekate na dalsi orgasmus.

Odpovědi
Filip84

Co to je „jeden sex“? Žádná „jednotka sexu“ neexistuje.

Orgasmy jsou různé, nemusí vždy při orgasmu dojít k ejakulaci. Pokud si budeš s holkou tělesně „rozumět“, řekněme, od večera do rána, záleží na mnoha proměnných, kolik budeš mít orgasmů Ty, ona, či zda budeš mít Ty, či ona, orgasmus vůbec nějaký.

Pro pobavení přikládám ve zdroji článek na novinkách o (údajných) sexuálních „rekordech“.

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/clanek/nej­bizarnejsi-sexualni-rekordy-79917

Kazatel

Nespočet!

Arne1

No bavil jsem se kdysi s jednou kočkou (bohužel byla zrovna zadaná), která říkala že jich má při jedné akci za sebou klidně i třicet. No a jsou zase jiné které jsou rády když se na ně usměje štěstí.