Usoman

Kolik odhadem stojí následující instalace digestoře?

Bydlím v typickým paneláku. Bohužel je tu jen recirkulační digestoř, ačkoliv za zdí za sporákem vede normálně průduch, kudy sousedům odchází páry z vaření.

Zajímalo by mě, kolik by stálo vyříznutí otvoru ve dřevěné skřínce nad digestoří, vybourání zdi pro vývod, napojení a nějaké to zahlazení, aby to nevypadalo hnusně. Samozřejmě do toho nepočítám cenu samotné digestoře, tu si koupím sám.

Odpovědi
elkon

V první řadě je nutné zjistit, zda to majitel domu dovolí. Cena závisí na tom, kdo to bude dělat. Tak jednoduchou věc bych si udělal sám. Už jsem to dělal v mém domku (tam to bylo komplet i s odtahem a klapkou), tady to bude možná jednodušší.