Bullner

Kolik může mít člověk dioptrií, aby ještě mohl získat zbrojní průkaz?

Nejlepší odpověď
da ny

Vyhláška nic takového neuvádí …
„b)
komplexní fyzikální vyšetření, a to včetně orientačního vyšetření sluchu, zrakové ostrosti, barvocitu, zorného pole, rovnováhy, orientačního vyšetření neurologického a ortopedického,“
S vhodnou kerekcí zraku o (ne)vhodnosti rozhoduje lékař ;)
http://www.stre­lecka-skola.cz/vyhlaska-c.493-2002-sb.

Další odpovědi
Drap

Myslím, že omezení neni stanoveno jen počtem dioptrií, ale i oční vadou. Správnou odpověď pro tvoji osobu ti může dát pouze oční lékař.

Lamalam

Počet dioptrií není stanoven, rozhodnutí je na lékaři, který vystavuje posudek.