Kolik máte profilů na tomto webu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

mám 1 profil

přečti si kodex odpovědí

je proti kodexu mít víc profilů – snadno se to zjistí

Podvádění
Bodovací systém je zamýšlen k odměnění členů komunity za sdílení jejich znalostí, otázek a odpovědí. Zakládání více uživatelských profilů, nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno. Vkládání nesmyslných a bezobsažných odpovědí nebo kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění.

Porušení zákonů
Není povoleno uvádět cokoliv, co je v rozporu s platnými zákony. Je nepřípustné navádět lidi ke sdílení jejich osobních údajů. Je zakázáno porušovat autorská práva, vyhrožovat nebo porušovat soukromí ostatních

Další odpovědi
Berušinka

Jeden, proč bych jich měla mít víc? =O

Michal Kole

jeden. nejsem příznivec multiidentit

arygnoc

only one.

Ella

jeden, nemám potřebu jich mít více, nejsem rozdvojená osobnost…

anonym

Já mám,jako ostatní jen jeden s jedním heslem.Ty?Taky jeden?Nebo sestra taky jeden?Nebo máte jeden společný?Mě by zajímalo daginko,proč se ptáš?Ty,když ses registrovala,tak bys měla pravidla tohoto webu mít zmáknutý.

Ponytail

Jeden. Nejsem tu proto, abych sbírala palce za každý prd, který tu vypustím. 😉

pokazdejinak

jen jeden – mě to stačí :) jsem taky jen jedna

led

Som monoprofilista jednoprofilová.
Myslíte, že tu je niekto multiprofilový? Je to vôbec možné? … Vlastne môže: jeden profil a jeden mail doma a iný profil a iný mail v práci. Heuréka! Kto na to okrem vlastného svedomia príde?

casey

Profil pouze jeden. Nenapada mi duvod, proc jich mit vic. Otazku muzu polozit i jako anonym, kdyby o to extra slo.
Ale je fakt, ze profilu si clovek muze udelat x, stejne jako mailovek.