robosobo

Kolik má den hodin?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
panenka

24h00min

to si z nás děláš srandu?

Další odpovědi
SajmonModer

23h59min

Je to chyták, správně je to takhle :)

dědapetr

24h00min

Jako den se označuje období 24 hodin mezi dvěma půlnocemi místního času, tzn. od 0.00 do 23.59. Takový den má právě 86 400 sekund, v případě přidání přestupné sekundy 86 401 s (teoreticky je možné též přestupnou sekundu ubrat, tzn. den o 86 399 s, ale taková situace je nepravděpodobná a dosud k ní nedošlo).

Marsyas

23h59min

V onu minutu, kdy přeskakuje den, můžete spatřit konec duhy.

filva

24h00min

Já...

23h59min

24 hodin. Ptáš se na hodiny, tak do toho nepleť minuty…

To jsem se tě zmátl, tím co jsem zaškrtl, co?

ruzovka

24h00min

kazdy vi ze den ma 24hodin.
ja jsem v pate tride a ucili jsme se to.

Itter

24h00min

Děda Louda

24h00min

Čuju v otázce překlep. Neměla se ptát na počet hovadin?

kap

23h59min

Jestli to mám brát vědecky tak 23h59min.

Děda Louda

Jedná se samozřejmě o úzus, nikoli faktickou fyzikální veličinu.

quentos

není správně ani jedno, přesně je to 23 h, 58 minut a 4 sekundy

panenka

Den má 24 hodin

robosobo

ne nemá den má 23h59min

robosobo

chyby 23 hodin 26minut 1sekunda