zlobrr

Kolik lidí žije na Zemi?

Nejlepší odpověď
takhlene

trochu starší informace:
Podle nejnovější údajů OSN žije dnes na Zemi více mužů než žen. Z celkového počtu lidí na naší planetě – 6.670.581.000 – bylo 3.354.241.000 o­byvatel mužského pohlaví a 3.316.340.000 žen­ského pohlaví. Nevyrovnaný poměr je prý už při narození: na 100 narozených děvčátek připadá asi 105 chlapců.

Zdroj: http://jahodov­nik.blog.cz/0806/ko­lik-je-na-svete-vlastne-lidi

Další odpovědi
SinceX

6,5 mld. lidí..;)

panenka

Já bych si tipla že žije na Zemi 6 miliard lidí.Pokud chceš vědět přesné číslo počky si až skončí sčítání lidu a pak to budeš vědět přesně.

Jahoda

Hodně, anonyme, hodně. Co takhle se zaregistrovat?

George25

to už bude víc jak 6 miliard to bude kolem 7 ale spíš necelých 7

Apteryx

odhadem 6,9 mld

Zdroj: www.worldometer­s.info/cz/