hudzu

Kolik kreditu musí mít student v 1 roce na MU Pojistna matematika

Nejlepší odpověď
quentos

Pokud se nezměnily podmínky za posledních cca 6 let, tak na celé MU bez ohledu na fakultu/katedru platí kreditové minimum 15 kreditů na semestr. Kreditové minimum na rok, pokud vím, není stanoveno, ale logicky vyplývá z předchozího, že to bude 30 (proto jsem si mohl v prváku dovolit 15+15 a pak to nahánět v druháku po pětačtyřiceti /fuj/).

marllenka

změnily se podmínky, už je potřeba mít 20 kreditů na postup do dalšího semestru, nebo (to zůstalo stejné) 45 kreditů za dva semestry