lola

Kolik kilo jste přibrali díky antikoncepci?

Říká se,že už se po antikoncepci nepřibírá,ale myslím,že to není tak docela pravda!

Nejlepší odpověď
Já...

Já spíš zhubnul. Nějak víc pohybů…

😉
Doplňuji:
Pro „barbakan“: no jistě, ale zapomněl jsi dodat nutnou podmínku, že ten acylpyrin NESMÍ PARTNERKA PUSTIT!!!
A znám ještě LEPŠÍ antikoncepci. INDICKOU! V čem spočívá? No nechat „TO“ NA INDY…

😉

Další odpovědi
anonym

to je hodně rozdílné,a individuální,někdo nepřibere ale spíš zhubne a někdo přibírá,taky záleží jakou antikoncepci užíváte

panenka

Já jsem nepřibrala nic zhubla jsem 2 kila.

anonym

Já ani deko,to spíše z bůčku a piva.
Doplňuji:
A nejlepší antikoncepce je Aspirín,který se vkládá mezi kolena! 🙂

Miroslavst

Nepřibral jsem ani kilo.

Banshee

Podle mě záleží na antikoncepci..Beru Yaz a vážím pořád stejně ani kilo navíc. Myslim že je to individuální. Znám hodně holek který přibrali hodně ale teď jestli je to antikoncepcí nebo něčim jinym že? :)