dust8

Kolik jste ochotni v ČR maximálně zaplatit za ruličku toaletního papíru?

Odpovědi
Filip84

Není srací papír jako srací papír!

Můžeš mít srací papír jednovrstvý, dvouvrstvý, nebo třeba dvanáctivrstvý. Ten je, sice, hodně kvalitní, ale má jednu vadu na kráse: prdel si s ním neutřeš. Nebo Leninovy spisy. Nebo Bybel. Obojí papír lze k tomuto oučelu zcela pohodlně užít.

Taky na tý ruličce můžeš mít toho papíru deset metrů, sto metrů, nebo třeba pět podmořských mil, to by byl potom srací papír extra mocny.

Takže, otázku bych formuloval tak, kolik je kdo s to zaplatit za jednotku délky jednovrstvýho toilletního papíru. Pak ano, pak by se na ní dalo odpovědět. Takto: sorry, jako! 😂🤓