iceT

Kolik jste ochotní a schopní dát za narozeninovou oslavu?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/226024-oslava-sestych-narozenin-holcicky-stala-milion-spokojena-stejne-nebyla.html

Nejlepší odpověď
johana 56

Záleží na tom,kolikáté se slaví.Po …sátce už to strašně letí a je lepší nepočítat(samoz­řejmě léta).

Další odpovědi
anonym

Holčička bude určitě znalá,ten ptáček se tam v té barvě nehodil,to dá rozum.

anonym

5 kg,klobás,3 kg uzeného,2 sudy 11-tky piva a 5 l rumu.

hanulka11

ani si to nezasloužila, neumí to ocenit …bude to mít v životě asi těžký