Kolik jpg (počet) vezme gif? Je to nějak omezené nebo lze mít obludný gif (třeba i 10 MB).

Fotím si jeden strom jak prochází svým růstem a změnou podnebí. Každý den ve 12:00 (plus-mínus) si jej ofotím. Za rok to je 365 fotek. Pobere to prg na tvorbu gifů.

Nejlepší odpověď
Bedy

Neměl by být problém, na vytvoření animací obyč animací doporučím Microsoft GIF Animator nebo možná bude lepší použít Windows Movie Maker či Microsoft Photo Story a vytvořit ne GIF, ale jednoduché video, například v WMV.

Další odpovědi
mosoj

Říká se tomu časosběrné snímání a na vizualizaci stačí Windows Movie Maker.

http://www.zkus­mo.cz/foto/jak-vytvorit-time-lapse-video

Sůwa

Skvělá myšlenka, ale jak dokážeš mít snímky po celý rok z naprosto stejného místa? Možná by to šlo i vložit snímky do Jacs Animation, tam se taky dá navolit interval.

mosoj

Když se tomu věnuje péče, tak to udělat jde. Při promítnutí nebude pohyb ale plynulý ale bude trhaný.Samozřejmě že časosběrné snímámí se dělá ze stativu, ale měj na stativu v jednom místě rok foťák !

anonym

Mosoj, vím, ale WMM je o videu, mám dotaz na gif

mosoj

Ale do WMM si nahrneš fotky v jpg, určíš si interval zobrazení a spustíš. Výsledek je stejný a bez problémů.