zjentek

Kolik je zde na serveru uživatelů, kteří by se rádi také připojili?

Rád bych se ochotně podepsal pod zbrusu aktuální slogan Viktora Orbána: „No migration, no war, no gender!“ 👊👊👊

Je i zde v ČRdeli někdo další takový, kdo by se pod ideu maďarského nejvyššího představitele země také podepsal/připojil se?
(Vím, že oficiálně [mainstream] v ČRdeli nikdo takový neexistuje [kaj by se tady druhý takový vlastizrádce probůh taky vzal 🤷‍♂️] a otázka že bude řádně smazána- to bezpochyby. Ovšem zde, pod anonymitou nicku, byste božskou kápnout mohli! Děkuju.)

Nejlepší odpověď
Ametyst

Klidně podepíšu. Jsem starý konzervativec. Pro nás byl mír vždycky hodnota. A to, jak se kdo genderově právě cítí, nemůže popírat vědu. Masová migrace není lidské právo, ale byznys. Možná že migrační pakt rozdrobí Evropskou unii na padrť.

Další odpovědi
Emefej

Pokud má Viktor páky na to, aby to zařídil, tak podepisuji okamžitě!

aliendrone

Ano, do toho bych šel.

Ber v úvahu, že Pepa25 s paulem1 přinejmenším dostanou psotník z toho, že by někdo nechtěl humanitární bombardéry nebo tanky dštící pravdou a lásku kanónem Rheinmetall, ráže 120mm. O kráse jaderného ohňostroje nemluvě. Tož klidněji, aby pro ně nemusela přijet rychlá. 😉 😂 😂

plebs

Já se pokusím o názor jiný, jsou zde generace které převážně obdivují český kapitalismus / Alfa,M a Z /, rovněž nařízení a směrnice z Bruselu / taková párátka, brčka, Ol. syrečky, rum, dámské podpatky, zelené blouznění a pod., je žůžo / dále ještě větší nadšení z pětikoalice, tudíž jiný názor Polska Maďarska neb českých dezolátů je nepřípustný.
Poněvadž část papalášů jsou jako cyklisté, nahoře shrbeni dole šlapou. A jsou některé zbytečné výdaje zadlužování dalších generací / jenom 3 biliony /, také se historie předělává k obrazu svému a pohrdá se co zde předkové zanechali, na př. Pevnost Terezín se nechá spadnout poté se to srovná a vybudují parkoviště neb plechové boudy, poněvadž sehnat 10 miliard na opravu není možné.