Fidel

Kolik je v ČR platných a účinných zákonů? Kde to najít?

Doplňuji:
Platné zákony jsou všechny ty, které jsou publikovány ve sbírce zákonů.

Účinnost právního předpisu, vlastnost zákona a jiného právního předpisu spočívající v možnosti způsobit následky s jeho přijetím vymezené, tj. jeho aplikovatelnost na jím upravené právní vztahy. Účinnost nastává dnem, který je uveden v jeho posledním ustanovení, jinak patnáctý den po jeho oficiálním vyhlášení.

Nejlepší odpověď
SajmonModer

To si děláš srandu? Účinných zákonů? 🙂 Ty by mne teda zajímaly 🙂

Další odpovědi
roxy52

Platných jich je asi dost,ale bohužel se nedodržují.Kaž­dý,kdo má peníze,víc než je obvyklé,tak si beztrestně může dělat co chce.A hlavně ve vládě jdou příkladem!

dědapetr

Jak pro koho a jak kdy.

Fidel

Myslel jsem, že když dám tuto otázku do sekce právo a zákony, tak dostanu seriozní odpověď a ne nesmysly, co píšete…

Fidel

Myslel jsem, že když dám tuto otázku do sekce právo a zákony, tak dostanu seriozní odpověď a ne nesmysly, co píšete…