Geesha

kolik je tady na odpovědi.cz mladých lidí? kolem věku do 15 let?

mě je třeba 14 a kolik Vám ? :)
Doplňuji:
to neměla byt seznamka, jak mi tu někdo píše, spíš mě zajímalo kolik mladých lidí sem chodí nic víc. :)

Nejlepší odpověď
pusinka50

od jara asi milion…bohužel tím klesla také úroveň těchto stránek a změnila se na obyčejný chat

Další odpovědi
Drap

Já mezi ně už dávno nepatřím.

badisko

Domacich hodne malo… to by byla asi dobra poradna kdyby tady radili ..15 leti ..
Jsem na tom podobne jako drap ..take uz mezi ne nepatrim ikdyz …:D pri pohledu do zrcadla si rikam ze to se mnou neni vubec spatne ..:D Vrasky sice mam ..ale jen od smichu a stale vypadam na 25let ..coz sakra potesi …:D

honza19hk

řekl bych,že hodně,tak to tu podle toho vypadá. Zachvíli to bude jak na tom poprděným facebooku.

Lorrien

Mně je čerstvých 17 a i přes můj věk zde odpovídám docela obstojně, dá se říct.
A do 15 let jich zde je pomálu, jelikož nemohou odpovídat tolik, jako životem prozkoušení „dospěláci“. Spíše neodpovídají vůbec. Víceméně si zde chodí kontrolovat domácí úkoly, nebo pokládají zvídavé otázky :)

AlexaMasova

Ehm..tohle není seznamka

Báája

Mně už 15 let bylo.

marci1

Nepatřím do věkové skupiny –15+ let, ale i když je tu dost mladých,kteří mají sebevědomí opravdu hodně vysoko, nesnesou názor jiných lidí ap., je tu i několik dost mladých, kteří mají zájem o všestranný rozhled a všeobecné znalosti o všem. Doufám, že jich přibude a rozšíří si rozsah svých znalostí a v některých věcech nám pomohou fundovanou odpovědí. Držím jim palce. 🙂