Avatar uživatele
Geesha

kolik je tady na odpovědi.cz mladých lidí? kolem věku do 15 let?

mě je třeba 14 a kolik Vám ? :)
Doplňuji:
to neměla byt seznamka, jak mi tu někdo píše, spíš mě zajímalo kolik mladých lidí sem chodí nic víc. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, gagaga před 3791 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

od jara asi milion…bohužel tím klesla také úroveň těchto stránek a změnila se na obyčejný chat

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Já mezi ně už dávno nepatřím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Domacich hodne malo… to by byla asi dobra poradna kdyby tady radili ..15 leti ..
Jsem na tom podobne jako drap ..take uz mezi ne nepatrim ikdyz …:D pri pohledu do zrcadla si rikam ze to se mnou neni vubec spatne ..:D Vrasky sice mam ..ale jen od smichu a stale vypadam na 25let ..coz sakra potesi …:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

řekl bych,že hodně,tak to tu podle toho vypadá. Zachvíli to bude jak na tom poprděným facebooku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Mně je čerstvých 17 a i přes můj věk zde odpovídám docela obstojně, dá se říct.
A do 15 let jich zde je pomálu, jelikož nemohou odpovídat tolik, jako životem prozkoušení „dospěláci“. Spíše neodpovídají vůbec. Víceméně si zde chodí kontrolovat domácí úkoly, nebo pokládají zvídavé otázky :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AlexaMasova

Ehm..tohle není seznamka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Báája

Mně už 15 let bylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nepatřím do věkové skupiny –15+ let, ale i když je tu dost mladých,kteří mají sebevědomí opravdu hodně vysoko, nesnesou názor jiných lidí ap., je tu i několik dost mladých, kteří mají zájem o všestranný rozhled a všeobecné znalosti o všem. Doufám, že jich přibude a rozšíří si rozsah svých znalostí a v některých věcech nám pomohou fundovanou odpovědí. Držím jim palce. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek