Pokročilý

kolik je tady na odpovědi.cz mladých lidí? kolem věku do 15 let?

mě je třeba 14 a kolik Vám ? :)
Doplňuji:
to neměla byt seznamka, jak mi tu někdo píše, spíš mě zajímalo kolik mladých lidí sem chodí nic víc. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

od jara asi milion...bohužel tím klesla také úroveň těchto stránek a změnila se na obyčejný chat

Další odpovědi:

Zlatý

Já mezi ně už dávno nepatřím.

Zlatý

Domacich hodne malo... to by byla asi dobra poradna kdyby tady radili ..15 leti ..
Jsem na tom podobne jako drap ..take uz mezi ne nepatrim ikdyz ...:D pri pohledu do zrcadla si rikam ze to se mnou neni vubec spatne ..:D Vrasky sice mam ..ale jen od smichu a stale vypadam na 25let ..coz sakra potesi ...:D

Stříbrný

řekl bych,že hodně,tak to tu podle toho vypadá. Zachvíli to bude jak na tom poprděným facebooku.

Pokročilý

Mně je čerstvých 17 a i přes můj věk zde odpovídám docela obstojně, dá se říct.
A do 15 let jich zde je pomálu, jelikož nemohou odpovídat tolik, jako životem prozkoušení "dospěláci". Spíše neodpovídají vůbec. Víceméně si zde chodí kontrolovat domácí úkoly, nebo pokládají zvídavé otázky :)

Ehm..tohle není seznamka

Mně už 15 let bylo.

Zlatý

Nepatřím do věkové skupiny -15+ let, ale i když je tu dost mladých,kteří mají sebevědomí opravdu hodně vysoko, nesnesou názor jiných lidí ap., je tu i několik dost mladých, kteří mají zájem o všestranný rozhled a všeobecné znalosti o všem. Doufám, že jich přibude a rozšíří si rozsah svých znalostí a v některých věcech nám pomohou fundovanou odpovědí. Držím jim palce. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.