Retro

Kolik je miliarda korun milionů?

1000 ne?Já jen že v tomhle článku
http://isport­.blesk.cz/cla­nek/hokej-katastrofa/110470/po­zustali-obdrzi-slzave-miliony-jaroslavl-da-jako-bolestne-pres-miliardu-korun.html

píšou že dostali dohromady miliardu…Nějak mi to neleze do hlavy…
Doplňuji:
Omlouvám se,přečetl jsem si začátek a pak už sem na to prděl…:D

Nejlepší odpověď
anonym

Ale, ale, tady se zase někdo od března ještě nenaučil počítat.
Stačí prachobyčejné kupecké počty: Celková miliarda pro 44 obětí, mě tedy vychází průměr 22,7 mil. Kč na jednu oběť. Konkrétní klíč je přece v článku uveden, a sice ve výši 2roční gáže každého hráče.
Trochu rozumu a rozvahy by neškodilo, ale aspoň jsi nám názorně předvedl, jaký je mechanismus vzniku šíření poplašné zprávy od hlupáků.

Další odpovědi
Syd

Obětí bylo přece víc, než jenom tihle 3