Ganymede

Kolik ml je 99 dilků vody?

Potrebuji smichat tekutinu s 99 dilku vody, kolik je 1ml??
Neni to ukol ani nic do skoly.
Dekuji :)

Tekutina vylouhovana z bylinek..
Ja dala 99ml vody s 99ml bylinkoveho roztoku..

Vi nekdo z textu co se pokousim vyrobit?? :D

Nejlepší odpověď
Kelt

Zjisti, kolik je dílek, přepočítej na objem a podle toho určíš kolik je 99 dílků. Mimochodej, o jakou tekutinu se jedná? To není uvedeno. Otázka je nesrozumitelná.

Další odpovědi
Drap

Otázka je zmatená. Z 500 litrů vody je 99 dílů 495 litrů vody. Jeden ml je jedna setina litru.

talka

Jaký obsah má ta tekutina tak takových 99 dílků vody přidat.

Dochy

Není to o množství, ale o poměru. Pokud tam píšeš o těch 99 dílech vody, předpokládám, že mělo jít o 1 díl toho bylinkového roztoku. Takže to máš špatně. Nicméně, mělo by to v tom receptu být správně uvedeno, předpokládat, že všichni budou vědět, že jde o 100 dílů celkem je blbost…

Baromut

Roztoku máš dohromady 198 ml… Vyděl to 99(počet dílů) a vyjde ti, že jeden díl jsou 2 ml. Z toho plyne, že 1 ml je ½ dílu 😉

cochee

Potencuješ nějaké „homeopatikum?“ ;)