Bronzový

Kolik G paměťové karty do Nokia Asha 300

Doplňuji:
Právě na jednom manualu k Nokii je 8GB a na letácích je 32GB Abych nekoupil kartu 32GB a ona nefungovala. Jsou to nemalé peníze za ni.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Telefon podporuje microSD a microSDHC paměťové karty až do kapacity 8GB.
Doplňuji:
Ashu 300 teď u sebe nemám, budeme věřit Nokii. Tak 32GB.
Mám zkušeností, že řada mobilů Asha a jim podobným právě paměťovky větší jak 8GB kolikrát nebere - asi záleží na třídě tý paměťovky nebo je to individuální model od modelu. Schválně jsem koukal na specifikace na Heuréku, tam píšou 8GB.

Asi takhle - Bezpečná volba 8GB, teoretická až 32GB.

Další odpovědi:

Někteří prodejci uvádí do 8GB a jiní do 32 GB [slot na microSDHC karty (až 32 GB)]. Stránky výrobce uvádí 32 GB http://www.nokia.com/…, toho bych se držel.

Diskuze k otázce

Zlatý

Bedy

Bohužel už nemohu doplnit odpověď - zeptám se jinak - využijete 32GB? Já si myslím, že v takovém telefonu jako je Nokia Asha 300 tak velkou paměťovku naplno nevyužijete.

A jak píšu ze zkušensotí - u některých takových mobilů mám zkušenost, že paměťovku větší jak 8 GB nevezmou, neumí ji adresovat.

Eventuálně by se ta 32GB paměťovka dala reklamovat s tím, že v letáku bylo 32GB, ale že to mobil nebere. Pokud máte možnost si od někoho tak velkou paměťovku půjčit, byť třeba "jen" 16GB, tak ji zkuste a uvidíte.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.