Avatar uživatele
2vk2

Kolik dostávate měsíčně kapesné?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, iceT před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Já dávám své 11 leté dceři měsíčně 300 kč

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

Úpřímně já nedostávám kapesné.

Protože jsem celkově pracovitý, vydělávám si zakázkami – Tvorba WWW stránek, pro různé lidi, i semtam i tu firmu.

Když potřebuji nějakou tu korunu, zajdu za mámou a ta mi dá třeba stovku na dva dny..:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Kapesné je trochu odvislé od věku a také na tom, co vše se z kapesného bude platit.
Rozdíl je na ZŠ nebo SŠ či VŠ, kde už jsou možné i brigády.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Kapesne uz nedostavam dlouho,vydelavam si sama a popravde jsem ani kapesne nedostavala.Kdyz jsem chodila ve skole na praxi,tak nam praxi platili.
Deti nemam,takze kapesne zatim ani nedavam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Tak to já na střední dostávala 150Kč na týden a musela si z toho zaplatit i vlak.Ale to byly trochu jiné ceny všeho i toho vlaku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Na ZŠ, když ještě nebyla možná žádná pořádná brigáda, jsem dostával za tzv. „domácí práce“ určité částky které se odvíjeli od složitosti práce. (úklid 100 – naladění televize 500 – vysvětlení zacházení s PC rodičům 600 atd. ). Byl jsem pracovitý a tak jsem si jednou za čas viděl na celý měsíc třeba 1000 korun, ale to bylo takové to rozmazlování, na SŠ jsem byl nucen si najít brigádu kde jsem si přes víkend vydělal asi 1000 korun. Čím dříve se člověk přestane spoléhat na rodičovské příspěvky a začne si nějakým způsobem vydělávat sám – tím lépe do budoucna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JayDee446

Kapesné jsem nikdy nedostával.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek