holka

kolik cm za rok cca. vyrostem

kolik cm za rok cca. vyrostem??

Odpovědi
petka

Krásný článek na odkazu.Jinak záleží na věku.Během prvního roku života dítě vyroste až o 25 cm a během druhého už jen o 12 cm.No a samozrejme v urcitem věku uz clovek neroste a v urcitem veku se zacne zase zmensovat..taky zalezi na genech a dispozicich..

Zdroj: 74.125.77.132/se­arch?q=cache:I­akA5jRnro4J:www.babyonline­.cz/vyvoj-ditete/rust-ditete.html+pr%C5%­AFm%C4%9Brn%C3­%BD+r%C5%AFst+d%C4%9Bt%­C3%AD&cd=4&hl=cs&ct=clnk­&gl=cz