Avatar uživatele
verka

Kolik byste dali za kabelku?

Tak Ivanka G. si koupila kabelku za 39 nebo 32 tisíc. Chtěla bych ji taky, no ale přece nebudu mít stejnou. Co byste si za ty peníze koupili vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4945 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud by v ní bylo 50 tisíc, tak bych ji za 32 nebo 39 tisíc koupil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Já bych si peníze přidala na dovolenou ,na kterou šetřím a v červnu bych to pěkně rozšoupla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

To bych snad ani nechtěla.Potřebuju kabelku-lu do které se hodně vejde a hodně unese.Můj chlap říká,že nosím montážní brašnu a za tu přece nedám tolik peněz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

kabelek mam plnou skrin a za 39 tacu bych poridil ojetou masinu kterou bych si pretvoril k obrazu svymu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dannero

250 kabelek u vietnamců 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ty penize za kabelku bych dala na cestu nekam,kde jsem nebyla,ale daleko by to asi nebylo.Nebo bych je pouzila na jine ucely.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arni

A proč si ji taky nekoupit? Naopak.
Já kdybych měl nahoře něco víc než nic a o tom ostatním se raději nezmiňuji – ještě není po 22-té hod. – a nemít fousy jak Lenin a hlavně na ni mít, z fleku ji jdu koupit. Pokud možno stejnou. Všude bych se s ní promenádoval, ať pukne vzteky, né ? .....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kalabiska

Já bych tedy desítky tisíc určitě za kabelku nedala. Mám doma pěknou kabelku z pravé kůže a nebyla vůbec drahá. Pořídila jsem ji asi za 1600 korun z internetového obchodu https://penezen­kylp.cz/

před 1260 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování