Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

Kolik byste chtěly vydělávat v práci korun?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, briketka10, anonym před 4254 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Třeba 29000,– měsíčně ale pravidelně, ne jenom když podnik má peníze a většinou na výplaty nemá a dává zálohy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

mě by stačilo tolik, aby bylo na nájem a roční poplatky tzn. popelnice, pozemky za garáž, zahrádku a parcelu pod verandou..
no a ještě něco na důchod do matrace to je jasný :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

I když je otázka určena pouze ženám, přidám svou odpověď i já. Stačí tolik, abych pokryl všechno potřebné a nezbytné a k tomu něco navíc jako odměnu a něco na přilepšenou k udržení standardu a důstojnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Abych moc nepřeháněla, tak by mi stačilo šest tisíc korun, ale spíše přeháním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Vzhledem k tomu, že mám maturitu ve strojírenství k tomu mám výuční list na elektrikáře, technici jsou žádaní a nástupní platy na ty „myslící“ profese jsou cca zhruba v úrovní průměrné mzdy což cca 24 tisíc.

Mám na mysli profese jako Konstrukter, technolog, kontrolor kvality, programátor CNC (nemám na mysli obsluhu CNC stroje – firmy „operátora“ CNC přejmenují na programátora, aby „nalákali“ a mohli dát plat dělnický plat)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

alespoň 30'000, za úspěch bych považoval 50'000 a víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já klidně 100tis ,kdyby mi je někdo dal – ovšem chtít je jedna věc a realita je druhá věc
proto se dobře uč a pak si vyděláš dost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

25000kc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek