Monča.R.E.T.

Kolik byste chtěly vydělávat v práci korun?

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba 29000,– měsíčně ale pravidelně, ne jenom když podnik má peníze a většinou na výplaty nemá a dává zálohy.

Další odpovědi
briketka10

mě by stačilo tolik, aby bylo na nájem a roční poplatky tzn. popelnice, pozemky za garáž, zahrádku a parcelu pod verandou..
no a ještě něco na důchod do matrace to je jasný :))

Děda Louda

I když je otázka určena pouze ženám, přidám svou odpověď i já. Stačí tolik, abych pokryl všechno potřebné a nezbytné a k tomu něco navíc jako odměnu a něco na přilepšenou k udržení standardu a důstojnosti.

anonym

Abych moc nepřeháněla, tak by mi stačilo šest tisíc korun, ale spíše přeháním.

Michal Kole

Vzhledem k tomu, že mám maturitu ve strojírenství k tomu mám výuční list na elektrikáře, technici jsou žádaní a nástupní platy na ty „myslící“ profese jsou cca zhruba v úrovní průměrné mzdy což cca 24 tisíc.

Mám na mysli profese jako Konstrukter, technolog, kontrolor kvality, programátor CNC (nemám na mysli obsluhu CNC stroje – firmy „operátora“ CNC přejmenují na programátora, aby „nalákali“ a mohli dát plat dělnický plat)

huxa

alespoň 30'000, za úspěch bych považoval 50'000 a víc.

hanulka11

já klidně 100tis ,kdyby mi je někdo dal – ovšem chtít je jedna věc a realita je druhá věc
proto se dobře uč a pak si vyděláš dost

pizlicka

25000kc.