Pokročilý

Kolik blízkých lidí které jste měli rádi vám zemřelo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

2 11% 3 0% 4 11% 1 0% 0 33% více než 5 44%

Nejlepší odpověď

Zlatý

více než 5

Opravdu anketa, která mě pobavila svojí absurdností. :-)
Pokud mám ale seriózně odpovědět, tak samozřejmě každý rozumný člověk, který už je nějaký ten pátek na světě nepochybně přežil mnoho blízkých, kteří mu musí chybět ...

Další odpovědi:

4

Anketa docela morbidní, ale skutečně ještě nebyla. Asi jsou ostatní uživatelé taktnější než tazatelka, která se po měsíci registrace pokouší o originalitu (a body)za každou cenu. Obecný kontext vystihuje Alesh.

Zlatý

2

mě to bohužel teprv čeká, zatím to jsou jen babička s dědou z otcovy strany :{/>

Zlatý

0

Mně ta anketa nepřijde ani morbidní, ani "originální za každou cenu". Každý se prostě ptá na to co ho zajímá. To že má někdo potřebu místo odpovědi pořád dokola komentovat smysl položených otázek, obviňovat ostatní z toho že pokládají otázky jen z toho důvodu aby nich vytloukli body a neustále poukazovat na to jak je tu kdo dlouho, toohle mi spíš připadá jako nějaká úchylka. Minimálně je to spam který by si zasloužil nějak potrestat a né dostat za něj ještě body.

A teď k otázce, odpovídám nula, ale jen proto že otázka je moc a moc záludná. :)

Zlatý

více než 5

během 10 let mi zemřela sestřenice na autonehodu, 2 strýčkové, tatínek, teta s maminkou letos a je mi smutno po všech..

Pokročilý

0

jako člověk,který mi byl byl velice blízký ne... vím že když mi bylo osm let tak mi zemřela babička,ale nikdy jsem jí neviděla ani nezatelefonovala :'(
... bude mi let tak mi těch hodně (smutných)událostí neujde :'(

Stříbrný

0

Zatím jen to.

Ale už déle se bojím o babičku z otcovy strany, žije jen na lécích, má několik šílených nemocí.. Přežívá tak už snad 10 let a při životě ji drží jen léky a doktoři.. :-(

Bronzový

více než 5

více než 5

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

No koukám, abych se bála položit nějakou otázku,,,co kdybych za ni dostala ty 3 body,,no to bych si pomohla,,:-)

Nebo by si někdo mohl myslet, že se snad snažím zviditelnit,,,oj,oj,,to se mi nelíbí.

Když přestanou lidé pokládat otázky z obavy, že by mohli být nařčeni z touhy po bodech apod. Tak to tu můžeme rovnou všichni zabalit.

Zlatý

led

túto anketu považujem za zásah do súkromia, nezdá sa mi vhodná.
Môj názor:
Nechajme mrtvých žiť!

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.