BEAES

Kolik asi nadojí kráva za celý den¨mléka???

Ví to někdo.........??

Nejlepší odpověď
annas

Uvádí se, že kráva v průměru denně nadojí 20 až 35 litrů, zatímco ještě začátkem minulého století produkovala průměrná kráva zhruba 8–10 litrů denně.

Moderní dojnice vysoce užitkového plemene, jako je holštýnsko-frízské, je schopna dát denně okolo 50 litrů mléka.

Zdroj: http://vegeta­rian.blog.cz/0607/ho­vezi-hovezi

Další odpovědi
ReHu

Pokud má Anseli pravdu, jako že asi ano,tak to jsou chudáci zvířata.