Elfík11

Kolik akademických titulu může mít jeden člověk

Nejlepší odpověď
anonym

Tolik, kolik jich stihne získat. Je třeba si uvědomit, že dosáhnout jednotlivých titulů vyžaduje vždy několikaleté studium, vypracování práce ke získání titulu a jeho obhajobě. Žádná rychlá záležitost to není. Pravdou ovšem je, že řada vědeckých pracovníků získává tituly pokud jsou schopni se učit, to zn. v průběhu celého života.
Některé tituly lze získat jako čestné a jde získat i tituly několikanásobné (stejný titul z různých oborů).
Přesný počet bude těžké uvést, protože v tomto směru jsou možnosti individuální a záleží jen na píli a vůli dotyčného člověka, jak dlouho se bude chtít studiu věnovat.

Další odpovědi
Michal Kole

Teoreticky všechny 🙂

MarťaŠev

Když bude mít času a chuť studovat, tak kolik chce. Jednotlivé tituly se oddělují „et“ – latinsky „a“. Např. kamarád má Bc. et Bc … :)