Kolegině mě buzeruje

Nastoupila jsem do nové práce a má mě zaučit paní která tam dělá celí život. Už když slyšela , že mě má zaučit, tak byla rudá vzteky. Neustále mi dává najevo, že kvůli mě nestíhá normu. Když se jí na něco zeptám tak mi jen odsekne a nic mi pořádně nevysvětlí. Dnes mi například řekla ať přivezu vozík a když jsem ho přivezla, tak se mě zeptala proč ho tam vozim. Navíc mě pomlouvá u mistra. Co mám dělat? Práci potřebuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co se zkusit domluvit s tím mistrem? Třeba najde k zaučení někoho ochotnějšího. Řekni, např, že si nerozumíte. Hodně nerozumíte.

Další odpovědi:

Tak nějak takhle to vypadá někdy u nás,když nový nastupující zaměstnanec "vyfásne" blbce ,který ho má zaučit.Moje zkušenost je ta,že mistr vždy dal na letitého zaměstnance a novému(mnohdy šikovnějšímu)nedal návrh na prodloužení smlouvy.Zaučení nové síly je práce tzv. navíc,tak je k tomu přihlíženo na mém pracovišti(nesplnění normy je logicky očekáváno a tolerováno).Stačí,když se paní nebudeš líbit.Buď jí řekni na rovinu,že byla určena na to,aby tě zaučila,nebo zavčas požádej mistra o nového zaučujícího.Přeji ti,aby ta nová nebyla kamarádkou té první.Věř,že tak to chodí.

Bronzový

Nafoukaná blbka, co si o sobě myslí, že když tam maká celej život, tak může vše. Řekněte to tomu mistrovi.

Zlatý

Dneska jsem četl, že se s tím dá dělat jen málo. Kolegové se bojí svědčit a nahrávka je nezákonná.

http://www.blesk.cz/…

Pokročilý

Řekněte to svýmu šéfovi,jak vas buzeruje apod..Tohle si nenechte jen tak líbit.

Bronzový

Hlavně by to chtělo změnu vlády ! Dneska si dělá každý co chce,nikde nemáte odvolání a hlavně vždycky jsou na tom daleko lépe ti na vyšších místech,nebo s větším kontem .Obyčejný člověk dneska nikoho nezajímá.,,Dělej do 70 let,nakrm banky vládním činitelům a pak chcípni,protože na důchod nebude."

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.