Drap

Koho volit v komunálních volbách?

Hitlera, nebo Lenina ?
https://www.no­vinky.cz/koktej­l/484063-o-kreslo-starosty-obce-v-peru-se-utkaji-hitler-a-lenin.html

Nejlepší odpověď
anonym

Oč jde? Jsou to jen jména, zvláště pak v Jižní Americe to nemá žádnou váhu. S námi to nijak nesouvisí a oba kandidáti nezastávají názory svých jmenovců. Je tam taky spousta lidí se jmény jako Lidice a podobně. Jim to nijak nepříjde a odsuzovat člověka podle jména je stupidní.

Další odpovědi
Kepler

Zřejmě je to takový jihoamerický folklór. Možná, že by tam uspěl i Marciano (šp. marťan). Určitě by se našli nějací paroubci, kteří by jej podpořili..

hapiky

Já volím podle příslušenství ve straně, nebo známé nezávislé.
Bohužel, žádná nynější strana není pro mě ideální, proto chodím k volbám se zavázaným jedním okem a druhým přimhouřeným.

Mc Merkurion

Arciuber: … tak pozor, podle jistých konspiračních teorií Hitler nespáchal sebevraždu, ale utekl do Brazílie, což je jak víme Jižní Amerika, takže to může bejt jeho potomek, a to už s náma souvisí …

anonym

Nepopírám teorii, že Hitler odjel do Jižní Ameriky, co my můžeme vědět? Ale příjde mi směšné tvrdit, že zrovna ten muž je jeho potomkem. To by tam pak měl Lenin stovky potomků. A i kdyby ten muž byl Hitlerův potomek, tak co? Přece nemůže za to co spáchal jeho předek. Ani my nemůžeme vědět co páchali naši předci v daleké minulosti.

Drap

Arciuber: Jestli sis všiml, tak je otázka v kategorii aktuality. Nikoho neodsuzuji ani nepřikládám těm jménům žádnou váhu.

anonym

Netvrdím, že zrovna ty. Myslel jsem to všeobecně.

Mc Merkurion

… zajímalo by mne, jak vypadá ten Lenin …

Kepler

Určitě má mušku pod nosem a patku na stranu.