Avatar uživatele
Drap

Koho volit v komunálních volbách?

Hitlera, nebo Lenina ?
https://www.no­vinky.cz/koktej­l/484063-o-kreslo-starosty-obce-v-peru-se-utkaji-hitler-a-lenin.html

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Kepler, hapiky před 2051 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Oč jde? Jsou to jen jména, zvláště pak v Jižní Americe to nemá žádnou váhu. S námi to nijak nesouvisí a oba kandidáti nezastávají názory svých jmenovců. Je tam taky spousta lidí se jmény jako Lidice a podobně. Jim to nijak nepříjde a odsuzovat člověka podle jména je stupidní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Zřejmě je to takový jihoamerický folklór. Možná, že by tam uspěl i Marciano (šp. marťan). Určitě by se našli nějací paroubci, kteří by jej podpořili..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Já volím podle příslušenství ve straně, nebo známé nezávislé.
Bohužel, žádná nynější strana není pro mě ideální, proto chodím k volbám se zavázaným jedním okem a druhým přimhouřeným.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

Arciuber: … tak pozor, podle jistých konspiračních teorií Hitler nespáchal sebevraždu, ale utekl do Brazílie, což je jak víme Jižní Amerika, takže to může bejt jeho potomek, a to už s náma souvisí …

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nepopírám teorii, že Hitler odjel do Jižní Ameriky, co my můžeme vědět? Ale příjde mi směšné tvrdit, že zrovna ten muž je jeho potomkem. To by tam pak měl Lenin stovky potomků. A i kdyby ten muž byl Hitlerův potomek, tak co? Přece nemůže za to co spáchal jeho předek. Ani my nemůžeme vědět co páchali naši předci v daleké minulosti.

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Arciuber: Jestli sis všiml, tak je otázka v kategorii aktuality. Nikoho neodsuzuji ani nepřikládám těm jménům žádnou váhu.

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Netvrdím, že zrovna ty. Myslel jsem to všeobecně.

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… zajímalo by mne, jak vypadá ten Lenin …

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Určitě má mušku pod nosem a patku na stranu.

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek