hawranek

Koho volím s voličským průkazem?

Mám jen takovou (zřejmě hloupou) otázku. Když jsem v jiném kraji, mám voličský průkaz tak koho volím- volím politiky v kraji, kde mám trvalé bydliště či politiky v místě, kde hlasuji? Děkuji.

Nejlepší odpověď
standa

Musíte použít hlasovací lístky, platné pro kraj, ve kterém budete volit.

Další odpovědi
cukrar

ke správné odpovědi Standy, jen doplnění, kdybyste volila v zahraničí, volíte jen do jihočeského kraje.