Illines

Koho povazujete za velikana doby a proc?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

hudebni

Nejen hudebník, ale i vědec, vynálezce, umělec, spisovatel , politik a mnoho dalšího.
Jedině Jára Cimrman

Další odpovědi
briketka10

hudebni

pro mně to byl král popu Michael Jackson..

mněla jsem ho ráda proto jaký byl a jak na mně působil..
byl skromný, myslím, že měl strach z lidí pro jeho plachou povahu, byl cílevědomý perfekcionista při nacvičování svých tanečních kreací..
měl rytmické cítění, bezvadné taneční schopnosti..

iceT

spisovatel

a také vynálezce a umělce.Proč?Tak třeba postava Sherlocka Holmese byla nejméně 200× převedena na filmové plátno,a zatím je populární,bez vynálezců bychom neměli třeba světlo nebo rentgen,i když rentgen umí být i pěkná svině.Umění je kategorie sama pro sebe…

eLx

vynalezce

něco vynalezne, tudíž je ve svý době něčim vyjímečnej („velikej“ chceš-li).. zbytek nutně originální bejt nemusí..

Heřman

vynalezce

Vynálezy byly, jsou a budou a bez vynálezů by byl náš svět a život ztracený.

lenka.seda

vynalezce

Meropa

veda

akvidzerp

veda