ptáč

Koho budou volit ti občané, kteří nemají přístup k informacím a sledují pouze ČT?

Nejlepší odpověď
fcoop

Co to je?..........­......„mít přístup k informacích?“
V Blesku je nenajdou.
V ČT je to jen pěna.
Skutečně kvalitní informace moc lidí nemá,většinou si je nedokáží najít.

Kdyby to uměli,byla by politická scéna trochu jiná.

Ono je to těžké...........je skupina lidí,kteří informace mají.....a z první ruky.........ale protože hrají své záhadné hry a také se domnívají,že by pohled na realitu většinu lidí vyděsil......­.....tak je to tak,jak to je.
A volby? To je to samé.
Nerozhoduje to,kdo je skutečně lepší, ale volí se menší zlo.
Jak se má člověk rozhodnout,který prů..........dejme tomu …švih… je přijatelnější?
Vždyť je to pořád to samé.
Pořád to samé.

Další odpovědi
Lamalam

Toho, kdo rozdá před volbami chutnější koblihy.

chachar1922

No, budou voleni pořád ti dokola, než aby se zvolili menší strany, které to aspoň ze začátku myslí lépe než ty velké. Mě by spíše zajímalo, co by se stalo, kdyby k volbám nikdo nepřišel :D

Muffz

Tezke rict obecne. Podle volebnich planu se rozhodovat neda – neplni se v plne mire, plni se jen ty jednoduche a zpravidla nejmene radikalni.
Ja sleduju aktualni deni v ruznych rozhovorech a zdrojich, hlavne mimo novinky.cz, blesk apod, kde prevraci kazde slovo.
Snazim se byt realista, clovek vidi, co vlada muze splnit a co nikdy neprojde, proc budu volit nekoho, kdo mi bude treba slibovat vyhosteni vsech romu a imigrantu z republiky, kdyz uz to z principu neni mozne? Ale hloupi lide na to skoci, protoze to vidi az moc ruzove.

Kdysi jsem sledoval pana Moravce kazdy tyden, pak se z nej stal strasny idiot, ktery byl zamereny jen na urcite strany, ktere podporoval, tem kladl dobre otazky, no a pak ty ostatni, ktere dusil jako hovezi. Objektivita nikde, zpravodajstvi na urovni…

Treba minule volebni obdobi jsem volil KSCM. Vedel jsem, ze nevyhrajou, ale dal jsem jim podporu, at ziskaji par kresel a nejakym humalnim zpusobem kroti tam ty papalase, co vyhrajou.
Nyni sleduju vladu CSSD a ANO, ktera si dle meho oproti minulym vladam nevede vubec spatne. Sliby plni, vzrusta ekonomika, jmeno ve svete (at uz v jakemkoliv svetle, reklama je reklama). Ac jsem nebyl priznivcem Babise, tak na svem postu odvadi neuveritelne veci, o kterych se Kalouskovi a jeho chamtivych ruckach nikdy ani nezdalo.
Proste a jednoduse – tato vlada mi vyhovuje, vyhovuje i znamym a spouste lidi, kteri cerpaji ze skutecnych, nezkreslenych informaci.

A tak nejak k otazce, koho budou volit jen ti, co sleduji pouze CT… asi ODS a TOP09.

led

„občané, kteří nemají přístup k informacím“ vtipné, tých je tá najväčšia vätšina voličov, ktorá má informácie len z printových a elektronických médií, obsahu vlastnej peňaženky a reči ľudí.
Prevažná väčšina voličov volí tých, v ktorých dúfajú, že aspoň čiastočne splnia ich (voličské) prepoklady na základe „mediálných fanfár“, životných a mediálnych poznatkov z minulých volebných období… a čo najdôležitejšie, aký má názor na vašu predvolebnú otázku a koho doporučujú voliť suseda Nonameová a šéf Botafogo? (predsa len pokoj v baraku a v práci je k nezaplateniu)…

ReHu

Myslíš, že ti, kteří sledují i jiné, než ČT mají přístup k informacím?
Žiješ na Zemi?

lexx

zbytečné starosti…soudný člověk 20× podvedený občan již léta k volbám nechodí, trapný to kabaret a celkem k ničemu

anonym

Neznám nikoho,kdo by sledoval jen čt,ty ano?