michalb

Nevíte někdo proč mně na mém počítači při zapínání chce aktivovat produkt key?

nevíte někdo proč mně na mém počítači při zapínání chce aktivovat produkt key co to je to vím jenom nevím kde mám vzít ten kod tak aby byl zdarma tak nevím mymochodem mám windows vista.

Nejlepší odpověď
vertigo

Pokud se jedná o Windows které jsi legálně koupil, tak na krabici, pokud máš OEM verzi tak na nalepeném štítku na PC (ntb).

Doplňuji:
Pokud „MÁŠ“ Windows Vista, pak MÁŠ i kód. Pokud nemáš kód, máš nelegální kopii s veškerou zodpovědností a rizikem.

Další odpovědi
arygnoc

máš win vista zdarma?
nepotrebuješ kód.

to je tá nepravdepodobná varianta.

máš legálne win vista?
máš aj kód, nie je problém ho tam vložiť.

>nevíte někdo proč mně na mém počítači při zapínání chce aktivovat produkt key<

vieme.
pravdepodobne sa jedná o nelegálnu (kradnutú) inštaláciu.
to robia zlodeji.
zlodejov chytá polícia.
a polícia zlodejom odoberá nástroj trestného činu, tj. počítač, na ktorom je nelegálny/kradnutý sw nainštalovaný.

nekradni, kúp si legálny sw a nebudeš riešiť problém s product key (je na obale originálneho sw).

;-Q

Hlada

Product Key se zadává při instalaci. K aktivaci po internetu ho nepotřebuješ, aktivaci jen odklikneš. Kdyby aktivace po internetu neprošla, zkus to po telefonu. Je to automat, postupuj podle pokynů. Po telefonu kód potřebuješ. Jestli ho nemáš poznamenaný, stáhni si odněkud Product Key Finder, který ti ho z nainstalovaného systému přečte.
http://www.slu­necnice.cz/sw/pro­duct-key-finder/

Lamalam

Ten kód nemusíš nikde schánět, je na krabici s programem.

anonym

Problém je zakoupené PC, NTB z bazaru. OS tam může být legálně, ale kód není nikde vyznačen, kromě OEM verze.