Jájuš

Knights of honor – nastavení obrazu. Poradíte, co s tím?

Když zapnu KOH, měla by se mi tam zvlášť objevit tabulka s nastavením obrazu a zvuků. V poslední době se nic takového neděje a hra se pustí automaticky s nejmenším rozlišením. Co s tím?

Mokrygorky: Po zmáčknutí crtl + r se nic neděje :/ (win8.1)

Odpovědi
mokrygorky

Ctrl + r a napis %appdata%. Pote enter. Pak vymaz slozku black sea studios
Edit: Pockat, to bys ztratila i savy. (Reseni pres PM)

Putin

Zrovna to mám v PC 🙂 Tabulka se mi taky neobjevuje. Zkus zmáčknout pravým tlačítkem na ikonu, poté najet na vlastnosti, tam dej „kompatibilita“ a tam je nejspíše zaškrtnuto okénko „spustit s rozlišením 640×480“, tak ho odškrtni.